Şaft Kapakları İmalatı 0530 782 89 99

Doğan Pano olarak Şaft Kapakları İmalatı işlerinizi en kaliteli malzeme, uzman teknik personel, ekip ve ekipmanlarımız ile termin süresine sadık kalarak yapmaktayız.

Şaft kapakları imalatı proseslerini tasarlarken yangına dayanıklı şaft kapağı üretimi de yapmaktayız.

Şaft Kapakları
Şaft Kapakları Üreticisi

Şaft Kapağı Nedir;

Yapılarda yangın güvenliğini sağlamak, su tesisatını korumak, doğalgaz tesisatınıkorumak için kullanılan çok sayıda ısıya, suya dayanıklı sistemler bulunmaktadır. Acil çıkış kapıları ve yangın merdivenlerinin yanı sıra elektrik, mekanik, su, doğalgaz tesisatlarını korumak ve buradaki tehlikeleri dışarıya yansıtmayı önlemek amacıyla kullanılan koruyuculara şaft kapağı denmektedir. 

Şaft kapağı, binalardaki elektrik, mekanik, su, doğalgaz, internet tesisatlarınızı güvenli ve işlevsel bir şekilde gizleyerek koruma imkanı sağlamaktadır. Olası bir yangın, su baskını, doğalgaz sızıntısı anında tesisat şaftları baca etkisi yaparak yangının, su baskınının üst zonlara hızlıca ilerlemesine sebep olurken, tesisat şaft kapağı kullanımı gerek binada oluşan yangınların tesisatlara, gerekse tesisat şaftlarında oluşabilecek yangınların kullanım alanlarına ulaşmasını engellemektedir.

Dayanıklı dış yapısı ve oynar iç çerçevesi, eğilme ve burkulmaya dayanaıklı galvaniz metalden (üzeri elektrostatik toz boyadan) üretilmiştir.

Yangına dayanıklı şaft kapağı tüm işlevselliğinin yanısıra, önemli bir süre boyunca yangının, su baskınının, doğalgaz sızıntısının yayılma alanını en az seviyede tutar ve yangına, su baskınına maruz kalan kişilerin güvenli bölgelere geçene kadar süre kazandırır. Duman ve ısı, yangında zarar veren iki temel risktir, şaft kapakları sayesinde bu risklerden kurtulmaktayız.

Şaft Kapakları İmalatı, şaft kapağı üreticisi, şaft kapağı fiyatları, şaft müdahale kapağı imalatı, şaft müdahale kapağı üreticisi, yangına dayanıklı şaft kapağı, elektrik şaftı kapağı, elektrik şaftı kapağı fiyatları, ahşap şaft kapağı üreticisi