DOĞAN PANO MÜHENDİSLİK

DOĞAN PANO her türlü yeni yapıların (Fabrika, Hastane, Otel, Stat, Okul, Spor Salonu, Rezidans, Konut vb.) elektrik pano ihtiyaçlarına, genç ve dinamik kadrosuyla çözüm sunmaya çalışan, sektörde 27 yılını tamamlamış, bitirmiş olduğu ve halen devam ettiği projelerle de her türlü ihtiyaca cevap verebildiğini kanıtlamaya çalışan bir elektromontaj firmasıdır.

Kuruluş yılı olan 1993 yılından beri, sektöre yön veren üretici firmalarla (EATON, ABB, SCHNEIDER, SIEMENS, EAE, SOCOMEC, ENTES) olan işbirliğini aynı kararlılık ve düzenle devam ettirmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlayacak olan iyi fiyat, zamanında teslimat, proje öncesi ve sonrası desteği gibi konularda elinden gelen gayreti göstermeye çalışarak, en önemli kıstas olan müşteri memnuniyeti hassasiyetimizi korumaya çalışmaktayız.

Hizmet vermiş olduğumuz firmalarla olan çalışmalarımızda süreklilik esasına da önem vermekteyiz. Her projelerinde azami destek vermeye çalışarak projelerimizde sürekliliği de sağlamaya çalışmaktayız.

Kendimizi geliştirerek, deneyimli kadrolar oluşturarak, müşterilerimize tam destek sağlama misyonumuz için de sürekli çalışmaya devam edeceğiz.

Uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaya çalışarak, müşteri memnuniyetini arttırmak da ayrıca görevimizdir.