Asansör Pano İmalatı

Asansör kabinine yön vermek ve asansörü kontrol edebilmek adına kullanılmakta olan kumanda panoları, doğabilecek bazı arızaların tespitleri açısından büyük bir öneme sahiptir. Tesis içerisinde çalışma durumlarına karşı oluşabilecek arızaların gözlemlenmesi adına sistemin akışını göstermesi için kumanda panoları yapılmaktadır. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız kumanda panoları imalatı yaparak, bir çok müşterisine hizmet vermektedir. İhtiyacınız doğrultusunda gerekli olan kumanda panolarının uzman ekibimiz tarafından üretimi yapılarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Yönetmelik değişiklikleri vs. gibi bütün güncel durumların takibi yapılıp, sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Ayrıca tümleşik sistem olan Arcode ile müşterilerimize kurulum kolaylığı sağlamak adına , hazır tesisatlı sistem hazırlığı yapılmaktadır. Fleksible , kuyu dibi tesisatı , fiş kilit tesisatı ,kasetler için canbus tesisatı gibi bütün sistem kabloları soketli halde hazır olarak size sunulmaktadır. Yapacağınız tek şey bu soketleri yerlerine takmak.(Aşağıdaki görselde hazır tesisat kurulumunu görebilirsiniz)

Sizlerde eğer kumanda panosu yaptırmayı düşünüyorsanız, profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek en uygun fiyatlara pano imalatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.